Spolehlivost

Naše agentura má náborová centra v České i Slovenské republice, ve kterých se naši náborový agenti snaží vybrat co nejvhodnější kandidáty.

Uchazeči o zaměstnání v naší agentuře procházejí výběrovým řízením, která provádějí naši náborový specialisté a to na základě specifických požadavků našich obchodních partnerů.

Dále máme možnost flexibilně pokrývat mimořádné výpadky zaměstnanců (nemoc, odchod, dovolená, absence) našimi kmenovými zaměstnanci nebo novými uchazeči z naší databáze. S tímto systémem práce máme již dlouholeté zkušenosti, proto se umíme dobře orientovat v krizových situacích.

Momentálně zaměstnáváme přibližně 200 zaměstnanců a spolupracujeme s několika významnými společnostmi po celé České republice.

Máme sjednané zákonné pojištění odpovědnosti organizace za škodu při pracovním úrazu nebo nemoci z povolání na 2.000.000,- Kč a dále pojištění odpovědnosti zaměstnance za škody způsobené na pracovišti uživatele.

Povolení o zprostředkování vydalo Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky. Povolení je uděleno pro všechny druhy prací v celé EÚ.

Našim cílem je poskytovat služby, které budou uspokojovat požadavky našich zákazníků. Snažíme se o to, aby námi realizované činnosti splňovali představy našeho zákazníka a to jak v ceně, tak i v kvalitě provedení.

Pokud Vás naše nabídka spolupráce zaujala, kontaktujte nás prosím na uvedených telefonních číslech. 

Kontaktujte nás

R a G Agency s.r.o.

Purkyňova 2961

390 02 Tábor

IČ: 019 828 34,

DIČ: CZ 019 828 34

Jednatel společnosti - Radoslav Girga: 605 403 156

Ředitel společnosti - Rudolf Girga: 736 180 112

Personální oddělení - Robert Čupela: 605 070 935   

e-mail: rag.agency@email.cz

 
Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel osm a dvacetjedna 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!