Výhody

Svým zaměstnancům poskytujeme ubytování, přispíváme na dopravu, zajišťujeme vlastní dopravu, organizujeme odvozy zaměstnanců při celozávodní dovolené a jiných mimořádných výlukách provozu, přispíváme na stravné a jiné sociální benefity.

Naše společnost garantuje zajištění srovnatelných pracovních a mzdových podmínek našich pracovníků se zaměstnanci uživatele.

Jedná se o mzdu, která je u uživatele poskytována srovnatelným zaměstnancům v souladu s příslušnými ustanoveními zákoniku práce.

K dispozici máme firemního lékaře, který zajišťuje vstupní a průběžné lékařské prohlídky, které zabezpečí že všichni zaměstnanci budou zdravotně způsobilí k výkonu práce.

Pro školení BOZP nabízíme možnost firemního školitele, který provádí úvodní školení všech nově nastupujících zaměstnanců týkající se platných bezpečnostních předpisů pro jednotlivá pracoviště, včetně seznámení se zásadami ochrany životního, pracovního prostředí a požární ochrany.

K zajištění plynulého chodu provozu poskytujeme odpovědného pracovníka, který je denně k dispozici zaměstnancům i vedoucím pracovníkům uživatele. Kontaktní osoba bude odpovědná a nápomocná při řešení problémových situací vzniklých na pracovišti uživatele a dodržování pracovněprávních předpisů.

Máme dlouholeté zkušenosti s tímto systémem práce a umíme se dobře orientovat v krizových situacích.

Naším cílem je poskytovat služby, které budou uspokojovat požadavky našich zákazníků. Snažíme se o to, aby námi realizované činnosti splňovali představy našeho zákazníka a to jak v ceně, tak i v kvalitě provedení.

Kontaktujte nás

R a G Agency s.r.o.

Purkyňova 2961

390 02 Tábor

IČ: 019 828 34,

DIČ: CZ 019 828 34

Jednatel společnosti - Radoslav Girga: 605 403 156

Ředitel společnosti - Rudolf Girga: 736 180 112

Personální oddělení - Robert Čupela: 605 070 935   

e-mail: rag.agency@email.cz

 
Jméno:
Email:
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel sedm a patnáct 
Zpráva:
Odesláním formuláře prohlašuji, že beru na vědomí zpracování osobních údajů (Informační povinnost vůči objednateli v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob).

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!